Nikon SB-700 AF Speedlight

Daudzveidīga un ērti lietojama zibspuldze, kas ir saderīga ar FX un DX formāta spoguļkamerām un Nikon Radošā apgaismojuma sistēmu. Tā ir pārsteidzoši viegli lietojama, un aprīkota ar vairākām uzlabotām gaismas kvalitātes un virzības funkcijām. Trīs gaismošanas algoritmi nodrošina pilnīgu zibspuldzes vadību, kā arī ērti pieejamais A:B režīms vairāku zibspuldžu sistēmas bezvadu vadību. Zibspuldzei ir kompakts korpuss, un tā ir lieliski piemērota, ja vēlaties uzņemt radošas fotogrāfijas vai iegūt vienmērīgāk izgaismotus attēlus sarežģīta apgaismojuma apstākļos.

  • Vairāku darbību tālummaiņa: aptver platu 24–120 mm skata leņķi.
  • Intuitīva darbība: liels, viegli lasāms šķidro kristālu displejs un ērti izvietotas vadības pogas atvieglo iestatījumu pielāgošanu.
  • Jaudas skaitlis: 25 (EVEN)/28 (STD)/30 (CW) (FX formāts, ISO 100, m, ar 35 mm). Maksimālais jaudas skaitlis: 38 (STD, FX formāts, ISO 100, m, ar 120 mm).
  • Atbilstoši uzņemšanas apstākļiem var izvēlēties centra svērto, vienmērīgu un standarta izgaismojuma modeli.
  • Īss bateriju/akumulatora izņemšanas laiks: aptuveni 2,5 sekundes, ja izmanto NiMH vai sārma baterijas/akumulatoru, un aptuveni 3,5 sekundes, ja izmanto litija baterijas/akumulatoru.
  • A:B režīms ātrai bezvadu vadībai: nodrošina iespēju vadīt Speedlight zibspuldzes A un B grupas ierīču gaismas diapazonu.

Nomas Cena :

1 diena9€
2 dienas14€
3 dienas18€
5 dienas27€
7 dienas36€
10 dienas45€
14 dienas57€
nedēļas nogale11€
cits dienu skaitspēc vienošanās