KONTAKTI

Tālrunis : +371 26369438
Adrese : Rīga, Eksporta iela 4
(pēc iepriekšējas pieteikšanās)

Facebook
Instagram

Rekvizīti: 

IK Fotoīre
Reģ. nr. : 40002180764
Juridiskā adrese : 
Annas iela 4 - 56
Valmiera, LV-4201
Swedbank AS, HABALV22
LV42HABA0551044260070


Latvijas interneta veikali
NOSŪTI ZIŅU!


I N F O R M Ā C I J A    UN    J A U T Ā J U M I

  • Kā es varu izīrēt sev vēlamo fototehniku? Noskatiet mājaslapā, ko vēlaties un zvaniet vai rakstiet - nokārtosim!

  • Kas vajadzīgs, lai izīrētu tehniku?Ja īrēsiet pirmo reizi , tad būs jārēķinās ar ķīlas naudu, kuras apmērus saskaņosim. Tāpat arī nepieciešams personas identitāti apliecinošs dokuments.
  • Vai varu un vajadzētu rezervēt fototehniku iepriekš? Jā - var un vajadzētu, jo būtu vilšanās, ja kāds būtu jau aizņēmis Jūsu noskatīto tehniku, tāpēc, iespēju robežās, iesaku rezervēt. Protams var gadīties neparedzēti - steidzami gadījumi - tāpēc zvaniet un piemeklēsim kādu piemērotu analogu, ja Jūsu noskatītā tehnika būtu aizņemta.

  • Nezinu ko izvēlēties / ko man vajag, lai sanāk labas bildes. Protams, spēšu novērtēt, ja zināsiet, kas Jums vajadzīgs, bet, ja pieredze nav tik liela, vienmēr mēģināšu ieteikt piemērotāko variantu Jūsu vēlmēm un fotografēšanas scenārijam.

  • Kā tiek aprēķināta nomas maksa un vai var atlaidīti?Nomas maksa ir uzrādīta par ~24h. Ja, piemēram, īrējat no trešdienas 13:00 , tad, atgriežot ceturtdien 13:00, nomas maksa būs par vienu dienu. Par garākiem termiņiem / brīvdienām par nomas maksu sarunāsim! Pastāvīgie klienti, protams,  saņem bonusus un atlaides.

  • Brīvdienās tehniku iespējams izīrēt tikai uz abām dienām kopā (sestdiena + svētdiena) Bet par īpašu nedēļas nogales cenu
0
+371 26369438  ///  [email protected]

 .