Manfrotto 1004BAC gaismu statīvs

Viegli transportējams un kompakts, Master statīvs ir neaizstājama fotoaprīkojuma sastāvdaļa. Viegla un droša alumīnija konstrukcija, kas ir pietiekami izturīga, lai noturētu līdz pat 9kg.

Pateicoties Manfrotto novatoriskajai quick stack sistēmai, statīvu var lietot atsevišķi vai trīs komplektā (1004BAC-3), padarot to par ideālu izvēli ikvienam profesionālim, kurš vēlas atbalstīt aprīkojumu, piemēram, studijas apgaismojumu, LED gaismas, kā arī plašu studijas aprīkojuma klāstu un fotografēšanas piederumus studijā vai citur.

Praktisks un pārdomāts, tā kompaktais dizains viegli ietilps somā, tāpēc jūs vienmēr būsit gatavs tiem prasīgajām āra foto sesijām. Salieciet visu vēl kompaktākā somā, lai studijā viss būtu kārtībā.

Master statīvam ir 4 sekcijas ar 3 augstuma regulētājiem, kas nodrošina pilnīgu precizitāti. Tam ir gaisa amortizācija, lai jūs varētu ātri strādāt, neraizējoties par pirkstiem vai aprīkojuma sabojāšanu, ja nejauši tiek atvērts regulētājs. Plašais statīva kāju stiprinājums atveras līdz pat 107 cm, lai jūsu attēli būtu stabili pat nelīdzenākos apstākļos. Tas ir aprīkots arī ar standarta un viegli savietojamiem stiprinājumiem, tostarp 16mm (5/8”) vīrišķo augšējo kniedi un 9.5mm (3/8”) vai 6.4mm (1/4”) vītni. Tā iespaidīgais augstuma diapazons no 124 cm līdz 366 cm ļauj Jums pacelt savu apgaismojuma iekārtu jaunos augstumos!

Pilns apraksts ražotaja mājaslapā : ŠEIT

Nomas Cena :

1 diena7€
2 dienas11€
3 dienas14€
5 dienas21€
7 dienas28€
10 dienas35€
14 dienas44€
nedēļas nogale9€
cits dienu skaitspēc vienošanās

 Kopā ar nomas gaismām - 33%
 Nomā pieejami vairāki statīvi!