Canon RF 50mm f/1.8 STM

Izpētiet radošās iespējas un paplašiniet savas fotografēšanas prasmes ar šo ārkārtīgi kompakto un pieejamo fiksēta fokusa attāluma objektīvu, kas nodrošina vairāk, nekā jums šķiet iespējams.

  • Pārdomāts dizains - Ļoti diskrēts ar apvienotu fokusēšanas un vadības gredzenu, kas nodrošina intuitīvu kontroli — objektīvam ir septiņu lapiņu apaļš diafragmas atvērums, kas nodrošina izcilu bokē efektu un fokusē līdz 0,3 m.

  • Jaunais standarts - RF 50mm F1.8 STM ir mazs, viegls un pieejams objektīvs ar ātru f/1.8 diafragmas atvērumu, kas lieliski piemērots vājam apgaismojumam un radošai asuma dziļuma panākšanai. Šis modernais “nifty fifty” objektīvs ar jauno optiku un ļoti kluso STM motoriņu uzlabos jūsu fotogrāfijas.

  • Radošs darbs ar plašu diafragmas atvērumu - Radiet mākslinieciskus un iespaidīgus attēlus ar mazāku ISO, pateicoties plašajam f/1.8 atvērumam, ar kuru var panākt asu objekta fokusēšanu, kā arī iegūt brīnišķīgi izpludinātu fonu.

  • Kompakts un viegls - Tam ir tikai 160 g un 40,5 mm, tāpēc tas ir ļoti kompakts un viegls partneris ikdienas fotografēšanai ar EOS R sērijas kamerām, turklāt nav nepieciešams adapteris.

Pilns objektīva apraksts : ŠEIT

Nomas Cena :

1 diena10€
2 dienas15€
3 dienas20€
5 dienas30€
7 dienas40€
10 dienas50€
14 dienas63€
nedēļas nogale13€
cits dienu skaitspēc vienošanās