• 24–105 mm tālummaiņa aptver platleņķa, standarta un telefoto fokusa attālumu. 5 pakāpju attēla stabilizators saglabā asumu vājā apgaismojumā, bet tehnoloģijas Nano USM fokusēšana nodrošina labāku attēlu fotogrāfiem un filmu veidotājiem.
  • RF 24-105mm f/4L IS USM ir lielisks, lai iegūtu asus portretus bez izkustēšanās, pateicoties 5 pakāpju attēla stabilizatoram. Ātri mainiet fokusa attālumu, nemainot ekspozīciju, pateicoties pastāvīgajam f/4 maksimālajam atvērumam.
  • Daudzpusīgs un augstas kvalitātes kompanjons ceļojumiem — tā izturīgā L sērijas konstrukcijas kvalitāte aizsargā no putekļiem un mitruma, turklāt tas ir pietiekami viegls, lai to visur ņemtu līdzi.
  • Objektīvs RF 24-105mm f/4L IS USM ir populāra un lieliska izvēle blogeriem, kolekcionāriem un fotografēšanas amatieriem. Objektīva regulēšanas gredzens sniedz taktilu un intuitīvu veidu, kā pielāgot kameras iestatījumus.
  • Objektīvs RF 24-105mm f/4L IS USM atvieglo radošu darbību un izcilu rezultātu sasniegšanu. No iekštelpu portretiem līdz pasākumiem brīvā dabā — 24–105 mm tālummaiņas diapazons ļauj sasniegt vairāk, nemainot objektīvus. Maksimālais atvērums f/4 saglabājas nemainīgs pie visiem tālummaiņas iestatījumiem.
  • Asfēriskie un UD objektīva elementi nodrošina izcilu asumu, kas tiek saglabāts, pat uzņemot ar kameru rokās vājā apgaismojumā, pateicoties 5 pakāpju attēla stabilizatoram. Asfēriskie objektīva elementi palīdz kompensēt kropļojumus un sfēriskās aberācijas, kā arī nodrošina kompaktāku konstrukciju.
  • Fokusējiet precīzi un gandrīz nedzirdami, izmantojot Nano USM automātisko fokusēšanu. Fotogrāfi novērtēs ātrumu, kādā tiek panākts asums svarīgos mirkļos, bet filmu veidotājiem patiks vienmērīgā, stabilā fokusa pāreja, ko nodrošina šī progresīvā tehnoloģija.

Nomas Cena :

1 diena17€
2 dienas26€
3 dienas34€
5 dienas51€
7 dienas68€
10 dienas85€
14 dienas108€
nedēļas nogale21€
cits dienu skaitspēc vienošanās

Fotogrāfijas, kas uzņemtas ar šo objektīvu : šeit
Pilns objektīva apraksts ražotāja mājaslapā : šeit