Canon EF 24-70mm f4 L IS USM Macro

Daudzpusīga standarta tālummaiņa ir piemērota pilnkadra EOS kamerām un dažādiem objektiem

  • Daudzpusīgs tālummaiņas diapazons - Uzņemiet dažādus skatus, sākot no ainavām un portretiem līdz pat dokumentāliem kadriem. EF 24-70 mm f/4L IS USM ir lielisks standarta objektīvs pilnkadra Canon DSLR, kuram ir plats leņķis, standarta un telefoto fokusēšanas garumi, kā arī konsekvents f/4 maksimālais atvērums, kas nemainās, ja tiek mainīta objektīva tālummaiņa.

  • Makro režīms - Atsevišķs makro novietojums uz tālummaiņas gredzena ļauj precīzi fokusēt līdz pat 0,38 m attālumā un jebkurā tālummaiņas pozīcijā, savukārt maksimālais atveides koeficients ir 0,7x faktiskajā lielumā.

  • Attēlu stabilizēšanas tehnoloģija - Fotografējiet vājā apgaismojumā, kameru turot rokās un izmantojot aizslēga ātrumu, kas ir līdz pat četrām pakāpēm lēnāks nekā ieteicamais ātrums. Attēlu stabilizēšanas (Image Stabilizer — IS) tehnoloģija automātiski nosaka, kad fotogrāfs panoramē kustīgus objektus, un izslēdz stabilizēšanu šajā virzienā. Hibrīda attēlu stabilizēšana makro režīmā nosaka gan leņķveida, gan maiņu kustības.

  • Augstas veiktspējas optiskais dizains - Uzņemiet īpaši augstas kvalitātes attēlus jebkurā tālummaiņas līmenī. Divu veidu asfēriskā objektīva elementi kopā ar īpaši zemas dispersijas (UD) elementiem efektīvi novērš optiskās novirzes. Super spectra pārklājums samazina atspīdumu un palielina kontrastu.

Pilns apraksts - ŠEIT

Nomas Cena :

1 diena17€
2 dienas26€
3 dienas34€
5 dienas51€
7 dienas68€
10 dienas85€
14 dienas108€
nedēļas nogale21€
cits dienu skaitspēc vienošanās