Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM

Profesionāla līmeņa standarta tālummaiņa, kas nodrošina izcilu attēlu kvalitāti un ātru f/2.8 diafragmas atvērumu visā tālummaiņas diapazonā. Šim L sērijas objektīvam ir uzticama tālummaiņas objektīva reputācija profesionālu fotogrāfu vidū, pateicoties tā asajai optikai un spējai tikt galā ar uzdevumu gandrīz jebkādos apstākļos. Lielisks sabiedrotais jebkurai pilna kadra EOS kamerai.

  • Uzņemšana vājā apgaismojumā, turot kameru rokās - Objektīva pastāvīgais f/2.8 diafragmas atvērums visā tālummaiņas diapazonā nodrošina šī objektīva teicamu darbību jebkādā pieejamā apkārtējās vides apgaismojumā. Fiksētais diafragmas atvērums nodrošina arī optimālu kontroli pār asuma dziļumu. Jaunā 9 lapiņu diafragma veido cirkulāru atvērumu, kas palīdz panākt brīnišķīgi izpludinātu fonu ar pievilcīgu bokē efektu. Tas nozīmē, ka objekts uz fona var izcelties bez jebkādiem traucēkļiem.
  • Nākamās paaudzes optikas konstrukcija - Objektīvā ir izmantoti jaunākie optikas konstrukcijas sasniegumi, apvienojot trīs asfēriskus elementus, lai nodrošinātu visaugstāko iespējamo attēlu kvalitāti objektīvā ar šādu fokusa garumu. Ievērojami samazināta hromatiskā aberācija un ierobežota krāsu izplūšana samazina pēcapstrādei nepieciešamo laiku un nodrošina tādu asumu no vienas kadra malas līdz otrai, kāds parasti raksturīgs tikai objektīviem ar fiksētu fokusa garumu
  • L sērijas konstrukcijas kvalitāte - Tikai vislabākās tehnoloģijas un ražošanas metodes tiek izmantotas katra L sērijas objektīva izgatavošanā. Šie objektīvi ietilpst luksus līnijā un demonstrē vislabāko, ko piedāvā uzņēmums Canon. Objektīvs ir veidots no augstākās kvalitātes materiāliem, kas to padara pietiekami izturīgu profesionālai lietošanai ikdienā. Noturība pret laika apstākļiem aizsargā pret putekļiem un mitrumu, bet ar fluorītu pārklāti priekšējie un aizmugurējie elementi garantē vieglu tīrīšanu.

Nomas Cena :

1 diena23€
2 dienas35€
3 dienas46€
5 dienas69€
7 dienas92€
10 dienas115€
14 dienas146€
nedēļas nogale29€
cits dienu skaitspēc vienošanās