Canon EF 16-35mm f/ 4L IS USM

Profesionāls īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvs ar 4 pakāpju attēla stabilizatoru.Iemūžiniet izteiksmīgas ainavas un arhitektūras pieminekļus ar šo kompakto un vieglo augstas veiktspējas f/4 fiksēta atvēruma un īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvu ar attēla stabilizatoru. Lielisks risinājums profesionāļiem un amatieriem.
  • Īpaši plata leņķa 16–35 mm tālummaiņas objektīvs : Šis augstas veiktspējas un īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvs ar fiksētu atvērumu apvieno teicamas optiskās īpašības ar parocīgu lietošanu, tāpēc tas ir lieliski piemērots ainavu un arhitektūras fotografēšanai, fotožurnālistikai, ceļojumiem un vispārīgai lietošanai. Iegūstiet skaidrus, asus, plašus attēlus ar ļoti niecīgu kropļojumu.
  • L sērijas kvalitāte : L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.
  • Vienmērīgs f/4 atvērums : F/4 maksimālais atvērums ir lieliski piemērots lietošanai vājā apgaismojumā, jo tas paliek nemainīgs visa fokusa garumā. Līdz ar to tālummaiņas laikā nemainās arī aizslēga ātrums vai ISO.
  • Izcili asi attēli ar 4 pakāpju attēla stabilizatoru : EF 16–35 mm f/4L IS USM nodrošina vienmērīgus kadrus jebkurā situācijā, bet īpaši, ja fotografējat vājā apgaismojumā un kameru turat rokās vai izmantojat makro iestatījumu. Objektīvā ir iebūvēta Canon četru pakāpju attēla stabilizatora tehnoloģija, tas automātiski nosaka normālu uzņemšanas vai panoramēšanas kustību un pārslēdz uz IS režīmu, kas piemērots katrai situācijai.

Pilns apraksts : ŠEIT

Nomas Cena :

1 diena20€
2 dienas30€
3 dienas40€
5 dienas60€
7 dienas80€
10 dienas100€
14 dienas127€
nedēļas nogale25€
cits dienu skaitspēc vienošanās