BEZMAKSAS FOTO PROGRAMMAS

  • Izdzēstu foto atjaunošanas programma : FREE ANY PHOTO RECOVERY

Atjauno fotogrāfijas arī no formatētas kartes. Diemžēl nedarbosies, ja ir veikts low level format, vai kartiņā pārbildētas pāri jaunas bildes. 

Ražotāja mājaslapa :  ŠEIT
Vai arī lejuplādē programmu : ŠEIT

  • Canon slēdža "noskrējiena" noteikšanas programma : EOS DIGITAL INFO v1.4

Diemžēl ne visām Canon spoguļkamerām, ir iespējams noteikt pēc bildes EXIF, tāpēc šī ir viena no nedaudzām programmām, kas palīdzēs to izdarīt. p.s. Antivīruss mēdz bļaustīties par šo, bet darbojas!

Ražotāja mājaslapa :  ŠEIT
Vai arī lejuplādē programmu : ŠEIT

  • Nikon slēdža "noskrējiena" noteikšanas vietne : SHUTTERCOUNTER

Nikon spoguļkamerām, atšķirībā no Canon ražojumiem slēdža noskrējiena noteikšana ir vienkāršāka - tā saglabājas bilžu datos. Tāpēc to var viegli pārbaudīt augšuplādējot bildi internetā. Vēlams augšuplādēt neapstrādātu JPEG attēlu. To var izdarīt: http://www.shuttercounter.com/

  • Canon kameru video modifikators : MAGIC LANTERN

Krietni paplašina kameras oriģinālo software - radot daudz jaunas un plašākas iespējas video entuziastiem. Lasām instrukcijas, lejuplādējam attiecīgā modeļa programmu atmiņas kartē, un darbojamies! Saderīga ar Canon 1100D, 700D, 650D, 600D, 550D, 60D, 50D, 7D, 5D III un 5D II kamerām. p.s. ražotājs, protams, neiesaka to darīt :) 

Ražotāja mājaslapa :  ŠEIT

  • Panorāmas bilžu veidotājs : IMAGE COMPOSITE EDITOR

Programma palīdz izveidot gan klasisku panorāmu savietojot vairākas bildes, gan arī veido 3D panorāmas, atbalsta dažādus failu formātus.

Ražotāja mājaslapa :  ŠEIT
Vai arī lejuplādē 64-bit programmu : ŠEIT

Pirkumu grozs