Canon EOS 5Ds R

Apvienojiet ātru, instinktīvu lietošanu ar 50,6 megapikseļu izšķirtspēju un uzņemiet izsmalcinātas detaļas jebkurā brīdī. 5DS R izmainīs jūsu skatu uz pasauli.

Uzņemiet pārsteidzoši detalizētus attēlus - 50,6 megapikseļu pilnkadra CMOS sensors spēj uzņemt attēlus ar pārsteidzoša līmeņa detaļām. Ārkārtīgi augstā izšķirtspēja nodrošina iespēju veikt apjomīgu apgriešanu un joprojām saglabāt satriecošu attēlu kvalitāti. Pat iebūvētie uzņemšanas režīmi ar 1,3 un 1,6 reižu apgriešanu atbilstoši nodrošina 30,5 un 19,6 megapikseļu failus. 

Uzlabota objektu izsekošana un atpazīšana - EOS inteliģentā izsekošanas un atpazīšanas (iTR) AF tehnoloģija izmanto krāsu un sejas informāciju, lai atpazītu un izsekotu objektus, kad tie kadrā pārvietojas. AF jutīgumu var pielāgot ar vienkāršu rīku, kas regulē fokusa izsekošanu atbilstoši fotografēšanas videi un objektam, lai citi objekti, kas pēkšņi parādās fotografējamam objektam priekšā, netraucētu fokusēšanu.

Divi atmiņas karšu sloti - CompactFlash un SD atmiņas kartes sloti nodrošina iespēju automātiski dublēt failus uzņemšanas laikā, ļaujot tos ērti kopīgot ar klientiem un nodrošinot lielākas ietilpības krātuvi.

Augsta dinamiskā diapazona attēlveidošana - Iemūžiniet objektu detaļas, kas ir izgaismotas vai atrodas ēnā, izmantojot HDR attēlveidošanu. Lieliski piemērota ainavu un klusās dabas fotografēšanai — tā apvieno trīs attēlus ar atšķirīgu ekspozīciju: standarta, nepietiekamu un pārmērīgu ekspozīciju

Drukājiet A0 formāta un vēl lielākus mākslas darbu kvalitātes attēlus - Pateicoties lieliskas veiktspējas Dual DIGIC 6 procesoriem, drukājiet liela formāta — A0 un vēl lielākus — ārkārtīgi augstas izšķirtspējas attēlus ar zemu trokšņa līmeni, dabisku ādas krāsu un izcilu, precīzu krāsu attēlojumu.


Samazināta spoguļa vibrācija maksimālam asumam - 
Samazināta spoguļa vibrācija maksimālam asumam - EOS 5DS izmanto Canon spoguļa vibrācijas kontroles sistēmu, lai samazinātu vibrācijas, kuras izraisa kustības kameras iekšienē un kuras var bojāt attēla asumu un samazināt izšķirtspēju. Lai spoguli pārvietotu augšup un lejup kontrolētākā veidā, izvairoties no pēkšņas apstāšanās, un arī amortizētu aizslēga atvēršanas skaņu, tiek izmantoti izciļņi.

61 punkta automātiskais fokuss ar plašu zonu - Izmantojot 61 punkta AF sistēmu, fokusēšana ir ātra un precīza pat vāja apgaismojuma apstākļos. 41 punkta krusteniskā veida fokusēšana, ietverot piecus ārkārtīgi jutīgus dubultus krusteniska veida punktus, nodrošina izcilu precizitāti.

Nomas Cena: 

 1 diena45€
 2 dienas76€
 3 dienas100€
 5 dienas140€
 7 dienas180€
10 dienas240€
14 dienas300€
nedēļas nogale63€
cits dienu skaitspēc vienošanās 

Nomas komplektācija :
  • 32gb atmiņas karte
  • 2 baterijas
  • Lādētājs
  • Kakla siksna
  • USB Vads

Pilns kameras apraksts ražotāja mājaslapā : šeit


0