Canon EF 70-200MM f/2.8 IS USM Mark II

Kad visi domā, ''kas var būt labāks par leģendāro CANON objektīvu 70-200mm f2.8 ar stabilizātoru?'' atbilde ir: labāks par šo var būt tikkai 70-200mm f2.8 Mark 2.

Pirmo reizi paņemot šo objektīvu rokās uzreiz jūtams svars, kas priekš manis ir ļoti patīkami! Vizuāli neatšķiras no iepriekšēja modeļa. Forša blende no izsturīgas plastmasas, kā arī viegli darbojas attāluma un fokusa gredzeni. Ļoti ērts pielietojumā un ekstremālos apstākļos, manā gadījumā tas bija ziemas rallijs. Izturēja šo pasākumu brīnišķīgi, izjuta gan sniegu gan smiltis, gan aukstumu. Visvairāk iespaidoja stabilizātora darbība! Bildēju visu dienu uz pirmās pakāpes. Gribas pateikt, ka tas ir vienigs un spēcīgs uzlabojums šajam modelim. Tā dēļ ļoti labi varēja rīkoties apgrūtinātā apgaismojumā un ātri braucošajām mašīnām. Vienīgais mīnus tāds, ka skaļš autofokuss, bet šo labo viņa ātrums. Vēl viens mīnus ir, ka viņam maza kājiņa priekš štatāva, tā dēļ neērti turēt ar otru roku. Bildējot uz autofokusa braucošo mašīnu sanāca vidēji 2-4 kadri no 8-9 uzņemtajiem, kas, manuprāt, ir ļoti labs rādītājs! Labprāt vēlreiz viņu izmēģinātu sportā, bet ar extenderu, lai pavērotu kā viņš uzvedas ar savu uzlaboto stabilizātoru.

Kopumā esmu ļoti apmierināts ar šo objektīvu, ka pat īpaši nevaru nosaukt vērā ņemamus viņa mīnusus (neskaitot skaļu autofokusu un mazo kāju priekš statīva). 

GALA VĒRTĒJUMS :  
9/10

ALTERNATĪVAS

  • Canon 70-200mm F/2.8 IS Mark I
  • Sigma EX 70-200mm f/2.8 OS HSM

0

 .