CANON EOS 7D MARK II

 •  No jauna izstrādātais 20,2 megapikseļu sensors nodrošina rezultātus, kurus ar lepnumu varat likt pie sienas neatkarīgi no tā, vai fotografējat savvaļas dzīvniekus, motosportu vai pilsētas ainas. Pat vājā apgaismojumā kamera rada detalizētas fotogrāfijas un videoklipus.
 • Pastāvīgai, precīzai ekspozīcijas mērīšanai kamera izmanto 150 000 pikseļu sensoru, lai ainu sadalītu 252 zonās. Katra zona tiek analizēta, un pareizi ekspozīcijas iestatījumi tiek vai nu automātiski iestatīti, vai ieteikti fotogrāfam. Tāpat kā gaismas redzamā spektra daļa, tiek mērīta arī infrasarkanā gaisma, lai nodrošinātu vēl lielāku precizitāti sarežģītos apgaismojuma apstākļos.

 • Turpiniet fotografēt, nekompromitējot savu radošumu arī tad, kad apgaismojuma līmenis samazinās. Kamera  nodrošina izcilas kvalitātes attēlus ar ISO jutību līdz pat ISO 51200 — lieliski piemērota diskrētai pilsētas ainu fotografēšanai, darbības fiksēšanai sarežģītos apstākļos.

 • Mirgojoša gaisma, piemēram, dienasgaismas lampas, fotografēšanas laikā var izraisīt nepastāvīgu spilgtumu un krāsu. Lai iegūtu pastāvīgu attēlu kvalitāti, kamera var noteikt šādus apstākļus un  pielāgot fotografēšanas laiku atbilstoši mirgojošā gaismas avota maksimālajam spilgtumam.

 • Turpiniet ar pārliecību uzņemt fotoattēlus, kad apstākļi pasliktinās. Pret laika apstākļiem izturīgas vadības ierīces aizsargā  no ūdens un putekļiem, bet magnija sakausējuma konstrukcija nodrošina izturību.

 • Kamera  var veikt precīzas atrašanās vietas ģeogrāfiskās informācijas pievienošanu attēliem un videoklipiem neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā atrodaties. Ierakstiet garuma, platuma, augstuma un kompasa virziena informāciju, kā arī koordinēto universālo laiku.

 • Uzņemot fotoattēlus augsta kontrasta apstākļos, HDR uzņemšanas režīms palīdz pasargāt tumšās ēnās esošās un spoži izgaismotās detaļas. Kamera  ātri uzņem trīs secīgus attēlus ar dažādu ekspozīcijas iestatījumu un apvieno tos, lai tieši no kameras iegūtu dabiska izskata rezultātus.

 • Veidojiet kombinētus attēlus kamerā, izmantojot kombinētas ekspozīcijas režīmu, lai pārklātu attēlus vienu virs otra.

 • Kamerai  ir divi atmiņas kartes sloti, kas ļauj automātiski dublēt uzņemtos failus un paplašina atmiņas kapacitāti.

 • Iebūvēts intervāla taimeris sniedz iespēju attēlus ierakstīt ar iepriekš ieprogrammētu intervālu — lielisks veids, kā ierakstīt ainu, kas lēni izmainās, un izveidot palēninātas kustības videoklipus. Ja jāuzņem īpaši garas ekspozīcijas fotogrāfijas, kameras aizslēgu noteiktu laiku var fiksēt ilglaicīgas ekspozīcijas režīmā.

 • Uzlabotās video funkcijas ietver Full HD (1080p) uzņemšanu ar dažādu kadru nomaiņas ātrumu līdz pat 50 vai 60 kadriem sekundē — lieliski piemērota darbībai ar ātrām kustībām vai filmēšanas materiālam ar lēnām kustībām, kas izskatās ļoti vienmērīgas, atklājot kamerai smalkas kustības.

Pilnu kameras aprakstu aplūkojiet ražotāja mājaslapā : šeit


 .