Canon EOS M3

  • Jaudīga, tomēr ērti pārnēsājama. Radoša un parocīga. Kamera EOS M3 nodrošina DSLR kameras veiktspēju un kompaktkameras pārnēsāšanas ērtības. Uzņemiet lieliskas fotogrāfijas visur, kur esat. 

  • Uzņemiet fotoattēlus un videoklipus, kas ir bagāti ar detaļām, krāsām un noskaņu, pat vāja apgaismojuma apstākļos, pateicoties APS-C formāta 24,2 megapikseļu CMOS sensoram un ISO jutībai līdz pat 25 600

  • Izmantojiet ar balvām novērtēto ergonomisko interfeisu ar intuitīvu skārienekrānu (1 040 000 sRGB punkti), lai ērti fokusētu un uzņemtu ar vienu pieskārienu, pārvietotos izvēlnē un skatītu attēlus. Ekrānu var uzliekt augšup pa 180˚ (lieliski piemērots pašbilžu uzņemšanai) un lejup pa 45˚, lai uzņemtu no augšas.

  • Instinktīvi reaģējiet atbilstoši situācijai un bez piepūles notveriet ātru darbību, pateicoties nepārtrauktai augstas izšķirtspējas uzņemšanai ar ātrumu 4,2 kadri sekundē — arī tad, kad uzņemat 14 bitu RAW formātā.

  • Fokusējiet līdz pat 6,1 reizi ātrāk nekā ar oriģinālo EOS M, pateicoties uzlabotajai tehnoloģijai Hybrid CMOS AF III. Automātiskais fokuss tiek ātri un precīzi nofiksēts, lai panāktu izcili asus rezultātus. Kadrā ir izvietoti 49 AF punkti, kas aptver 80 procentus no kadra vertikālā virzienā un 70 procentus horizontālā virzienā.

Plašāku info skatieties ražotāja mājaslapā : ŠEIT .