Canon EOS 1300D

Eksperimentējiet ar EOS sistēmu
Kinematogrāfiskas 1080p filmas
NFC
Nepārtraukta fotografēšanaLietojiet radošus efektus
ISO 6400Liels spilgts ekrānsWi-Fi
AF punktu izvēleVienkārša pievilcīgu attēlu izveide18 MP

Bez piepūles uzņemiet izteiksmīgus DSLR kvalitātes attēlus un kinematogrāfiskas Full HD filmas, izmantojot 18 megapikseļu fotokameru EOS 1300D. Acumirklī kopīgojiet materiālu Wi-Fi tīklā un izveidojiet savienojumu ar viedierīci, ērti izmantojot tehnoloģiju NFC

Dabiski kadri vājā apgaismojumā
Pateicoties ISO jutības diapazonam ISO 100-6400 (paplašināms līdz ISO 12 800), uzņemiet atmiņā paliekošus, ar noskaņām bagātus attēlus vājā apgaismojumā — nav nepieciešama zibspuldze, tāpēc varat saglabāt katra svarīgā momenta dabisko noskaņu.

Izteiksmīgs fona izplūdums - Veidojiet izteiksmīgus portretuzņēmumus, kuros objekts ir izcelts uz maigi izpludināta fona, pateicoties seklajam asuma dziļumam, kas saistās ar DSLR fotogrāfijām.

Izcila detalizētība un krāsas - Uzņemiet izcilus attēlus, iegūstot tieši tādas detaļas, krāsas un kontrastu, kā atminaties, pateicoties DIGIC 4+ procesoram.

NFC -  (Near Field Communication) varat ātri izveidot savienojumu ar saderīgiem Android viedtālruņiem un planšetdatoriem, kā arī ar vienu pieskārienu palaist lietojumprogrammu Camera Connect. Varat arī izveidot savienojumu ar iOS un ierīcēm, kurās nav tehnoloģijas NFC, palaižot lietojumprogrammu Wi-Fi tīklā. Lieliski piemērota ērtai attēlu un filmu pārsūtīšanai un kopīgošanai, atrodoties ceļā.

Kinematogrāfiskas Full HD filmas - Izmantojiet tādus radošus filtrus kā rotaļu kamera un miniatūra, lai fotoattēliem piešķirtu citu noskaņu un tos unikāli apstrādātu.

Paļaujieties uz fotokameru vai pārņemiet vadību - Ļaujiet režīmam Scene Intelligent Auto paveikt darbu jūsu vietā un uzņemt lieliskus attēlus, neraizējoties par iestatījumiem; vai arī — ja vēlaties — attīstiet savu radošumu ar pilnīgi manuālu vadību.

Ērti iekomponējiet un apskatiet kadrus - izmantojot optisko skatu meklētāju, un apskatiet iegūtos rezultātus skaidrā 3,0 collu LCD ekrānā ar 920k punktu izšķirtspēju.

Pilnu kameras aprakstu aplūkojiet ražotāja mājaslapā : šeit

Nomas komplektācija :
  • 32gb atmiņas karte
  • 2 baterijas
  • Lādētājs
  • Kakla siksna
  • USB Vads


 .